Zavolejte nám (Po-Pá 7-17)

O nás

Vítejte na stránkách rodinné firmy Top Moto Route 55!

 

 

 

Jsme rádi, že Vaše kroky zavítali právě k nám a svěřili jste nám tak Vaši důvěru, kterou se v budoucnu budeme snažit nezklamat

 

Naše firma vznikla v roce 1996 a od samého počátku jsme se zaměřovali na dovoz, opravy a údržbu ojetých motocyklů. Postupně jsme rozšířili naše pole působnosti a v současné době vám můžeme nabídnout kompletní sortiment veškerého zboží.

Nabízíme např.:

 

 

Na našem obchodě nabízíme splátkový prodej poskytovatele Essox

 

Co se týče strojů jsme vám schopni nabídnout:

 

 

 Samozřejmostí je záruční i pozáruční servis za výhodné ceny. Některé práce provádíme po dohodě na objednávku, ty „méně obtížné práce“ na počkání.

 

Čekání si přitom můžete zpříjemnit při posezení venku pod slunečníkem nebo přímo v prodejně u výborné kávy nebo jiného občerstvení v našem motobaru.

 

Naším krédem a cílem byla vždy maximální spokojenost zákazníků a proto den ode dne rozšiřujeme nejenom sortiment ale i služby a pohodlí našich zákazníků. Tím hlavním krokem ke zlepšení našich služeb bylo zprovoznění e-shopů www.topmoto.cz a www.motomike.cz;sk jejichž prostřednictvím si můžou internetový zákazníci z pohodlí svých domovů obstarat vše potřebné pro jejich stroje i pro ně. Dalšími důležitými kroky se stala výstavba internetových stránek www.buese.cz;sk a www.taurus-privesy.cz, jenž nyní fungují jako informativní webové stránky těchto dvou značek.

 

Jako výhradní dovozce zastupujeme pro Českou a Slovenskou republiku firmu Büse, HS-motorradteile, Paaschburg und Wunderlich, Helite airbags, Motomike dodavatele širokého spektra doplňků pro všechny druhy motocyklů. Pro tyto firmy nabízíme i velkoobchodní PRODEJ.

 

Od roku 2012 nás najdete na novém místě, na hlavní silnici E55 v Teplicích!

Team Top moto Route 55 se těší na vaši návštěvu !!!

 

Zimní ustájení

 

Konec sezóny se blíží a většina z nás bude řešit kam s našemi miláčky přes zimu, tak aby netrpěli, a na jaře naskočili jako hodinky. O to se teď už nemusíte starat, nechte starosti na nás!

Stroj je třeba k nám dopravit (lze zapůjčit vlek) a my ji už dovezeme do našich vytápěných suchých prostor se servisním zázemím. Nemusíte se o Váši motorku bát! Parkovací prostory jsou zabezpečené moderním elektronickým systémem.

Dle vašeho přání je přes zimu možno provést jakékoliv servisní práce, včetně těch, které se právě odkládají na zimu, až se nebude jezdit, jako např. leštění kol, potah sedaček, apod.

Součástí zimního parkování je údržba baterie.

 


Cena parkování:

990 Kč včetně DPH za měsíc – Údržba baterie je zdarma, pro nás je samozřejmostí a do servisních prací se nepočítá!

Transport stroje: rádi zapůjčíme vlek pro transport

Více informací u obsluhy nebo na tel. +420 720 996 312

 

 

 

 

Virtuální prohlídka:

 

Ceník základních prací na našem servisu:


 

 

Autorizovaní prodejci:

 

 

Každoročně se účastníme školení všech značek, které nejenom prodáváme, ale i samozřejmě servisujeme: