Zavolejte nám (Po-Pá 7-17)
Popis a parametry
Textilní pasová letní airbagová bunda VENTED, Hivis
Textilní pasová…
16 880 Kč

Popis produktu

 

Airbag

Tvar našeho airbagu nabízí plnou ochranu: zad, krku, páteře, hrudníku, žeber, pánve, břicha atd. 18 L plynu pro optimální tlak. Rychlá doba nafouknutí 100 ms.

Vynikající ochrana s technologií TURTLE

Naše Vented bunda v sobě integruje technologii TURTLE: airbag je umístěn pod chráničem zad (SAS-TEC úroveň 2). Tato inovace je velkým zlepšením ochrany zad. Výsledky absorpce a rozptýlení nárazů jsou výrazně vyšší a chrání před vniknutím předmětů.

Textil který dýchá

Rozsáhlé síťované panely jsou umístěny na většině míst pro maximální ventilaci vzduchu a vynikající větrání.

Odnímatelná vnitřní vložka

Odnímatelná vnitřní vložka s dlouhými rukávy, odolná vůči vodě a větru. Je zcela nezávislá na bundě. Užitná funkce, zejména pro různé dny počasí.

Chrániče

Chrániče loktů a ramen s černým koženým vyztužením jsou zabudovány do naší bundy, aby byly chráněny nejzranitelnější oblasti. Zádový chránič SAS-TEC úrovně 2 doplňuje výbavu jezdce díky efektu "TURTLE".

Retroreflexní materiál

360 ° noční viditelnost, retroreflexní panely pro větší bezpečnost (hrudník, záda, ramena).

Pohodlí

Měkký neoprenový límec a elastické vložky pro dokonalé padnutí a velkou volnost pohybu. Nastavitelné manžety se suchým zipem pro motocyklové rukavice. 2 vnější kapsy, 1 vnitřní kapsa.

Praktičnost

Mnoho vnitřních a vnějších kapes všech velikostí. Odnímatelná plná rukávová tepelná vložka (100% polyester) se síťovinou.

Reaktivace

Rychlá a snadná výměna bombičky s CO2. Bombička je pěkně v bundě ukrytá.

Systém mechanické trhačky

Helite airbagy jsou 100% mechanické, aby se vyhlo neočekávané aktivaci airbagu či výměně baterií. Žádné speciální nářadí či technické znalosti nejsou k upevnění na motocykl potřeba

Certifikace

Certifikace CE - Vented je certifikována externí laboratoří CRITT Sport, francouzským specialistou pro objektivní testování osobních ochranných prostředků.

Bližší informace k velikosti:

Výběr velikosti dle tabulky je pouze informativní. Pozor, nemůžete nosit Helite airbag, pokud vážíte méně než 35 kg.

 

Často kladené otázky

Mohu nosit Vented bundu počas deště ?

Helite Vented bunda je díky vnitřní vložce vodě a větru odolná a je snadno odnímatelná. Vented je náš model pro vysoké teploty. Celý bod navrhování této bundy měl umožnit průtok tolika vzduchu, jak je to jen možné a stále velmi efektivně chránit. Při jízdě v přívalových deštích nezaručujeme, že zůstanete suchý.

Mohu Vented bundu prát v pračce?

Ne, ani ji nesmíte ponořit do vody. Doporučujeme kartáčování teplou mýdlovou vodou (bez čisticího prostředku, výrobků ovlivňující tkaninu). Nikdy nedávjte airbag do sušičky, na radiátor nebo blízko intenzivního zdroje tepla.
Po vyčištění ji uložte na suchém místě mimo vlhkost

Je airbag pro opakované použití?

Ano, airbag je možné používat tak dlouho dokud zůstane v dobrém stavu (bez díry, natržení). Je to snadné, systém můžete obnovit sami během 2 minut, aniž by jste odesílali bundu zpět do Helite. Je nutné pouze vyměnit bombičku CO2 za novou, k dispozici je u Helite prodejců po celém světě. Prosím, zkontrolujte velikost airbagu při výměně bombičky.

Může se airbag sám od sebe aktivovat? Co když se zapomenu odepnout?

Helite airbagy jsou mechanické, aby nedošlo k neočekávané aktivaci airbagu. Nechtěné nafouknutí je extrémně vzácné. Tažná síla potřebná k aktivaci airbagu je v rozmezí od 20 do 30 kg v závislosti na velikosti. Pokud se jezdec zapomene odpojit od motocyklu, ucítí silné napětí na vestě nebo bundě před tím, než se airbag zaktivuje. Jako bezpečnostní pás v autě, připojit a odpojit trhačku k motocyklu, se i připojování airbagu k motocyklu rychle stane vašm zvykem.

Zobrazit celý popis