Zavolejte nám (Po-Pá 7-17)

SIXS KIT PRO TS1 dětské chráničové tričko s kr. rukávem

Dětské funkční tričko TS1 s krátkým rukávem a SAS-TEC chráničem páteře, vhodné pro všechny sporty. Použitý materiál SIXS Original Carbon Underwear zaručuje stejnou prodyšnost, termoregulační vlastnosti a komfort jako ostatní funkční prádlo SIXS. Tričko je extrémně přizpůsobitelné v závislosti na potřebách, umožňuje kdykoliv vyjmout chránič páteře, pokud Vás omezuje v pohybu nebo jej jednoduše zrovna nepotřebujete. Toto chráničové tričko se stejně jako ostatní funkční prádlo nosí přímo na tělo a je vhodné pro všechny, například také zimní sporty.
Nová řada produktů SIXS s chrániči SAS-TEC dokonale splní potřebu ochrany a bezpečnosti, ale také volnosti pohybu při všech sportech. Praktické kapsy udrží protektory, které jsou dokonale umístěny na důležitých místech. Chrániče jsou měkké a pohodlné, ale v případě nárazu během několika milisekund ztvrdnou. Díky těmto vlastnostem, spolu se standardní termoregulací a prodyšností produktů SIXS, jsou chrániče SIXS ideálním řešením pro každého, kdo vyžaduje maximální pohodlí a ochranu současně.
Pro údržbu a prodloužení životnosti doporučujeme použití originálního pracího gelu Resolvwear Fragrance nebo Resolvwear Active. Při praní a údržbě dodržujte pokyny výrobce dle symbolů údržby na cedulkách oděvů.
Není dostupné
3 589 Kč 2 966 Kč bez DPH
Kód produktu: KITPROTS1-10
Záruka: 24 měsíců
Popis a parametry
SIXS KIT PRO TS1 dětské chráničové tričko s kr. rukávem
SIXS KIT PRO TS1…
3 589 Kč

Parametry

Barvy černá
Materiál 77% polypropylem, 15% polyamid, 5% elastan, 3% carbon

Zobrazit všechny parametry