Zavolejte nám (Po-Pá 7-17)

SIXS KIT PRO SMX dětské chráničové tričko bez rukávů 10Y

Tričko bez rukávů je vyrobeno ze zesíleného karbonového materiálu.
Zesílený materiál Carbon Underwear zaručuje stejnou prodyšnost a termoregulační vlastnosti jako ostatní funkční prádlo SIXS, ale díky zvýšené hustotě umožňuje použití chráničů a drží je pevně na svém místě.
Chráničové tričko je extrémně přizpůsobitelné v závislosti na potřebách, umožňuje kdykoliv vyjmout chrániče, pokud Vás omezují v pohybu. Chránič hrudi (CE certifikovaný) je odvětraný a lze jej snadno upevnit a ideálně umístit díky upevnění na suchých zipech. Chráničové tričko je kompatibilní se všemi typy chráničů krční páteře a je vybaven protektory CE Level 2 (SAS-TEC).
Nová řada produktů SIXS s chrániči SAS-TEC dokonale splní potřebu ochrany a bezpečnosti, ale také volnosti pohybu při všech sportech. Praktické kapsy udrží protektory, které jsou dokonale umístěny na důležitých místech. Chrániče jsou měkké a pohodlné, ale v případě nárazu během několika milisekund ztvrdnou. Díky těmto vlastnostem, spolu se standardní termoregulací a prodyšností produktů SIXS, jsou chrániče SIXS ideálním řešením pro každého, kdo vyžaduje maximální pohodlí a ochranu současně.

Více informací ›

Není dostupné
2 390 Kč 1 975 Kč bez DPH
Kód produktu: KITPROSMX-10
Záruka: 24 měsíců
Popis a parametry
SIXS KIT PRO SMX dětské chráničové tričko bez rukávů 10Y
SIXS KIT PRO SMX…
2 390 Kč

Popis produktu

  • Barva: černá
  • Materiál: 77% polypropylem, 15% polyamid, 5% elastan, 3% carbon

Zobrazit celý popis

Parametry

Barvy černá
Materiál 77% polypropylem, 15% polyamid, 5% elastan, 3% carbon

Zobrazit všechny parametry